İzmirin içinde havaalanı transfer

İzmirin içinde havaalanı transfer

İzmirin içinde havaalanı transfer

Filistinli hastane kaynakları, İzmirin içinde havaalanı transfer İsrail’in 27 Aralık 2008’den bu yana Gazze Şeridi’ne yönelik saldırılarında en az 800 kişinin öldüğünü belirtti.

Gazze’deki acil servis yetkilileri, İzmirin içinde havaalanı transfer İsrail saldırılarında ölü sayısın en az 800 olarak açıkladı.

Yetkililer, aynı dönemde yaralı sayısını İzmirin içinde havaalanı transfer 3 bin 300 olarak bildirdi.

İsrail ordusu da bu dönemde 3 sivil ile 10 askerin öldüğünü, İzmirin içinde havaalanı transfer 154 kişinin de yaralandığını açıkladı.

Yargıtay Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Başkanlar Kurulu’nun İzmirin içinde havaalanı transfer dün saat 14.00’de yaptığı toplantıyla ilgili yazılı ve görsel basında, kamuoyunda yanlış anlamalara neden olacak gerçeği yansıtmayan bazı haberlerin yayınlandığının ”üzüntüyle izlendiği” belirtildi.

Açıklamada, şöyle denildi:

”Yargıtay Başkanı’nın yapmış olduğu açıklamalar dışında yazılanlar ve İzmirin içinde havaalanı transfer söylenenler tamamen spekülasyondan ibarettir.

Ayrıca, (Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Sayın Cemil Çiçek’in yapmış İzmirin içinde havaalanı transfer olduğu açıklama sonucu bildiri yayınlanmadığına) ilişkin havaalanı transfer haber ve yorumlarla ilgili olarak da Başkanlar Kurulu toplantısının başlangıç bitiş saatiyle Sayın Bakanın açıklama İzmirin içinde havaalanı transfer yaptığı saat karşılaştırıldığında ilişkilendirmenin tamamen mantık dışı olduğu, yanlış anlamalara neden olmaması bakımından kamuoyuna duyurulmasına gerek görülmüştür.”

Forumlarda bu transferi değerlendiren taraftarlar, Beşiktaş yönetimine İzmirin içinde havaalanı transfer büyük tepki gösterirken, gelecek vaadeden genç oyuncu Aydın Karabulut’un da Bursaspor’a verilecek olmasına veryansın ettiler.

İşte bazı taraftarların isyan dolu mesajları:

Baba Kartal:

Yusuf Beşiktaş’a hayırlı olsun…
Alanın da Allah belasını versin… İzmirin içinde havaalanı transfer Bu kadar olur…

Nedim Hancer:

Denizli geldi eyvallah dedik,
UEFA gitti eyvallah dedik,
Paralar çöpe gidiyor İzmirin içinde havaalanı transfer eyvallah dedik,
Takım yıllardır kötü gidiyor eyvallah dedik…

AMA ARTIK YETER!!! AYDIN GİBİ GENÇ BİR İzmirin içinde havaalanı transfer YETENEGİ, 33’lük Bursalı Yusuf’a degişiyorsanız, BU SEFER EYVALLAH DEMİYORUZ!!!

Cihan Tekin:

Bunlar aklını kaçırmış olmalı… 18’lik, 20’lik çocukları İzmirin içinde havaalanı transfer verip 35’lik adamı almakta nesi?
Düşün yakamızdan artık.

Erkan Kilincarslan:

Koskoca Beşiktaş taraftarının süper dediği transfere bak…

Bugra Sara:

1975 doğumlu pres altında ezilen, temposuz futbol oynayan İzmirin içinde havaalanı transfer Yusuf’tan bahsediyoruz… Şu an ihtiyacımız olan son futbolcu tipi…

Bu transfere neresinden bakarsan bak, Yusuf’la İbrahim Üzülmez’i birebir  havaalanı transfertakas yap yine olmaz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir